Policyjny blog Niebiescy997

Informacje, ciekawostki dotyczące służby w Policji

Rekrutacja do Policji

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji wraz z odpowiedziami!

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji

611. Policjantowi przysługuje prawo do corocznego płatnego urlopu wypoczynkowego w wymiarze:

26 dni roboczych

Źródło: art. 82 ust. 1 Ustawy o Policji

612. Do korpusu szeregowych Policji zaliczamy:

Posterunkowy i starszy posterunkowy

Źródło: Źródło: http://niebiescy997.pl/stopnie-w-policji/

613. Osobę zgłaszającą się do podjęcia służby w Policji mianuje się policjantem w służbie przygotowawczej, na okres:

3 lat

Źródło: art. 29 ust. 1 Ustawy o Policji

WESPRZYJ NAS KAWĄ:
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
   

288 Comments

 1. Kaśka

  Witam! Skąd pochodzi ta baza pytań oraz kto jest autorem odpowiedzi?

  • Niebieski

   Baza pochodzi ze strony Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Na pytania odpowiadamy sami, przecież nikt tego za nas nie zrobił pro bono ?

  • hmmmm

   Faktycznie na stronie Wyższej Policji w Szczytnie jest wrzucony plik pdf z pytaniami oraz wykazy aktów prawnych, na których oparta jest baza pytań. Pytania powtarzają się, ale w zasadzie można je sobie w ten sposób utrwalić. Natomiast odpowiedzi to w zasadzie fragmenty z kodeksów, rozporządzeń etc, bo w zasadzie tylko na tym musisz bazować i to sobie przyswoić, jak ktoś wygodnicki to tu w zasadzie ma odpowiedzi wrzucone. Wszystkie materiały dostępne w necie, nic innego jak wkuwanie kodeksów na blachę, o ile przyda sie to w późniejszym etapie nauki. Tu niebieski niektórym dał gotowca, ale w 262 pytaniu, mam wątpliwości, bo o ile sie orientuje taka kobieta ma skrócony czas pracy a wydłużoną przerwę na karmienie, nie wiem zatem, czy wchodzi w grę dyżur nocny w weekend, pomimo zgody pełniącej dyżur. Ja bym odp, że to nieprawidłowe, ale pewności nie mam 100%. Niebieski niektórym zadanie ułatwił, jak ktoś nie ma czasu szukac odpowiedzi.

  • Daniel Goławski

   Z Innej planety

  • Kobierecka milena

   Witam a da radę to jakoś wydrukować ?

  • Marek

   Niebieski wszystkie pytania i odpowiedzi są super,tylko z tego co wiem to mkk karny ukarany może opłacić w terminie 14 dni od ukarania a nie 7. Zmienił się ten termin w postępowaniu mandatowym.

   • Aziz

    No tak średnio bym powiedział, mkkredytowy dalej 7 dni a mkzaoczny od maja 2019 roku 14 dni – nie wprowadzaj człowieku w błąd.

   • Z.

    mkk – 7 dni, nic nie zmieniło się w tym zakresie.
    mkz – 14 od doręczenia, tutaj jest tylko zmiana.

  • Natalia

   Dzięki! Wczoraj 36pkt

  • Maniek

   Tragedia

  • Jiki

   Czy w wieku 35 bez przeszkód moge dostać się do policji

 2. Marta Garbowska

  Będzie druga część pytań z odpowiedziami?

  • Niebieski

   Systematycznie dodaję, jak rozwiąże następne ?

   • Ula

    Super.Szacun za bezinteresowna pomoc.Sama nie byłabym w stanie tego tak szybko opracować gdyż pracuje na dwa etaty a Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogą

    • hmmmm

     Mam wątpliwość, co do pytania 262, gdyż teoretycznie odpowiedź jest zgodna z rozporządzeniem, ale w innym zapisie, nie pamiętam jakim, ze służby w porze nocnej zwalnia się m.in. kobiety karmiące piersią. Tak w ogóle pytania się potarzają w teście, no ale w takiej formie był wrzucony.

     • Karolina

      Ale kobieta wyraziła zgodę, a przepis ten mówi o tym, że bez zgody wymienionych osób znajdujących się w konkretnych sytuacjach (np kobieta karmiąca piersią) nie można przymusić ich do takiego trybu pracy.

    • Jm

     Ktoś wie jak wygląda teraz multiselect w czasach covidu?

     • Lead

      Wchodzisz do sali w 3 osoby, siadacie do komputerów, rękawiczki gumowe musisz mieć ze sobą, maseczka, i chyba długopis. Piszecie testy na kartkach a potem na kompie

   • Dawid

    Witam Niebieski, mam pytanie: te 122 strony pytań i odpowiedzi to jest wszystko opracowane przez Ciebie? Jak tak to wielki szacun ?
    Tak w ogóle to są pytania odnośnie funkcjonowania Policji, itp., a będą gdzieś dostępne pytania i odpowiedzi z wiedzy ogólnej (funkcjonowanie państwa, trojpodzial władzy, itp.)?
    Pozdrawiam

  • Marta Myja

   DIen dobry ,czy jest szansa to jakos wydrukowac.Świetna robota

 3. Monika

  super dziękujemy za poświęcony czas

 4. Aleksandra

  Dzięki wielkie! Szacuneczek za poświęcony czas 🙂

  • S38

   Dzięki temu zdobyłem 34 pkt, ale niestety nie wyrobiłem się w czasie na sprawnościowym. Kilka pytań jest zmienionych lub ma bardzo do siebie podobne odpowiedzi.

 5. Aleksandra M.

  Dziękujemy za pomoc Multi Guru 😉

 6. natalia

  13.11 mam TW i TSF , ze strony Komendy pobrałam te pytana zrobiłam 1/4 i przez przypadek znalazłam tą stronę i oczom nie wierze ,że ktoś za mnie odrobił prace 🙂 super DZIĘKUJĘ za te odp teraz tylko się nauczyć 🙂

  • Wiktoria

   Kiedy składałaś dokumenty ?
   Bo narzeczony 01.10 i czekamy na jakiś List

   • Natalia

    Wiktoria – dokumenty złożyłam 11 sierpnia a 1 września zadzwonili z komendy w Poznaniu ze 13 listopada mam TW i TSF

  • Aga

   Witam dziękuję bardzo bardzo za te odpowiedzi 🙂 mam pytanie czy odpowdzi zawarte na tej stronie do TWO to wystarczający materiał do uzyskania dobrego wyniku czy dobrze jest poszukać więcej informacji w swoim zakresie??

 7. Magdalena

  Dziękuje bardzo za opracowanie pytań :-* 🙂

 8. Rafalski

  Świetna robota Panie Niebieski! Pełen szacun za wkład w zorganizowanie odpowiedzi do wszystkich 614 pytań! chapeau bas! 😉 Ps. Bardzo przydatna baza pytań z odpowiedziami!

 9. Marlena

  Nie chciało mi wyświetlić reszty stron nwm czemu ale już wszystko mam dziękuje 🙂

 10. user12345

  dostalem informacje 5/11 ze termin mam na 15/11, spodziewalem sie ze, dostane troche wiecej czasu na nauke i przygotowanie…

  • Alabanek

   To składając podanie o przyjęcie do służby w Policji, nie spodziewałeś się tego, że kolejnym etapem będzie TWO i TSF i należało by się do tych etapów przygotowywać?

  • Kot

   Oddałabym wszystko żeby mieć tak szybko egzaminy haha

  • Domi

   Kto się wybiera na testy do Katowic 12.03?

 11. podpis

  ktos wie jak obecnie wyglada TWO? jest pytanie i trzeba napisac odp? czy jest do wyboru odp A/B/C/D?

 12. Grzeg

  Jednoczesnie znalazlem to opracowanie. Czy to jest to samo ? Test mam w niedziele

 13. Monia

  Niebieski mogłbyś podac jakie sa aktualnie piony Policji?

  • Niebieski

   Policja składa się z następujących rodzajów służb: kryminalnej, śledczej, spraw wewnętrznych, prewencyjnej, kontrterrorystycznej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

 14. Oliwia

  Czy test wiedzy składa się z tych 614 pytań, czy muszę spodziewać się, że coś mnie zaskoczy?

 15. Olek

  Czy odpowiedź na pytanie 4 na pewno jest prawidłowa? Ukraina nie jest państwem członkowskim, więc czy w tym przypadku nie ma zastosowanie art. 133 ust. 1 ustawy prawo o RD?

 16. Daniel Goławski

  Dzięki! Szukałem szukałem i wkońcu znalazłem. Kawał dobrej roboty, naprawdę dziekuje, jestes wielki. Pozdrawiam

 17. Daniel

  a tak w 2 słowach co to jest opp a opi czym sie rozni tak naprawde? po krótce mógłbys powiedziec tez cos o kazdej ze służb Policji?

  • Niebieski

   OPP to oddziały prewencji policji. Zajmują się głownie zabezpieczeniem imprez masowych, takich jak mecze piłki nożnej, imprezy sportowe i kulturalne. Z reguły działają w drużynach, bądź plutonach. Na codzień, gdy nie są dysponowani do zabezpieczeń to pełnią służbę patrolową na terenie większych aglomeracji miejskich, wówczas najmłodsi stażem maja tzw. patrole piesze.
   Opi to ogniwo patrolowo-interwencyjne, którego głównym przeznaczeniem jest załatwianie interwencji zleconych przez dyżurnego (domówki, interwencje w miejscach publicznych typu kradzież sklepowa itp). Ponadto zajmują się również zabezpieczeniami, ale powinno to być „rzadziej”, wtedy tworzą tzw. „Npp” nieetatowy pododdział prewencji. Takie twory występują w momencie, kiedy kumulacja zabezpieczeń jest ponad siły etatowe OPP lub npp jest powoływany na „wiejskie” zabezpieczenie festynu/koncertu/meczy niższy lig piłki nożnej.

   • Fenix

    A co z pytaniami , które były wcześniej? Czy to nie jest tak ,że zostają stare , a dochodzą jeszcze te z funkcjonowania policji ?

    • Niebieski

     Z tego co piszą kandydaci na grupie fb to są tylko te pytania. Starszych już nie ma na teście, tylko ta baza 600+.

 18. Daniel

  a móglbys w kilku słowach powiedzieć cos o kazdym pionie Policji?

 19. Daniel

  Szacunek dla ciebie kolego za odpowiedzi na pytania.

 20. Igor

  Czołem, czy wie ktoś może, czemu nie wyświetla mi pełnej strony?

  • G

   Mam pytanie. Od 5 września obowiązuje mam rozumieć materiał który był do nauczenia wcześniej jak i ten o wiedzy o Policji czyli te ponad 600 nowych pytań tak ?

 21. Kumpel

  Witam! Czy należy zapamiętywać do TW również źródła każdej z odpowiedzi? 😀

 22. Misiek

  Witaj Niebieski,
  Chyba nie ma tutaj wszystkich wymaganych pytań ponieważ wiele z nich się powtarza ?

  • Niebieski

   Witaj Misiek, zapoznaj się z listą pytań dostępnych na WSPol, a następnie porównaj z odpowiedziami. ? Skoro pytania z WSPol się powtarzają to i odpowiedzi na nie również.

 23. G

  Dziś miałem test wiedzy uczyłam się tylko z tej strony i zdobyłem 30 na 40 możliwych punktów. Proponuję poczytać całość że 2 czy 3 razy. Następnie porobić zdjęcia pytań których się nie zna i potem uczyć się że swoich zdjęć szybciej idzie i nie przewijasz 122 stron. P.S. Niebieski szacunek za opracowanie pytań mi bardzo pomogły. Pozdrawiam.

 24. Misiek

  @Niebieski, dzięki za info. W sobotę mam TWO – dam znać jak mi pójdzie 🙂

 25. Aleksandra

  Czy w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko cywilne , baza tych pytań obowiązuje? Czy może są to inne pytania z zakresu administracji. Z góry dziękuje za odpowiedz.

 26. Mateusz

  świetna robota ,jak się uda stawiam piwko 😉

 27. Kamil

  Witam serdecznie 🙂 czy są opracowane pytania wraz z gotowymi odpowiedziami w pliku pdf, które było by można sobie wydrukować i uczyć się z wydrukowanych stron papierowych czytając jak książkę? Jest taki plik do pobrania i wydrukowania na stronie? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

  • Niebieski

   Nie ma i nigdy nie będzie! Spora cześć użytkowników kopiuje pytania z odpowiedziami i próbuje bezczelnie sprzedawać, jako własne opracowanie. Tylko ułatwiło by im to ten proceder. Wstyd, ale taka jest prawda. Nawet błędów nie poprawiają i próbują wciskać za 20-30 złotych czyjąś pracę.

   • Ben

    Bardzo dobrze Niebieski! Kandydatom do służby spadła manna z nieba w postaci opracowanych na tej stronie pytań i odpowiedzi, a co poniektórzy woleliby jednak, żeby spadło im złoto najlepiej w postaci pliku PDF! Przecież podczas sklejania wszystkich odpowiedzi można sobie je przy okazji utrwalać, a to jest i tak sto razy lepsze niż opracowanie całości samemu 😛

    Chwała Ci Niebieski za Twą owocną pracę! Guru i Wielki Darczyńco! Ostań nam w zdrowiu i niech Ci się darzy w życiu osobistym i zawodowym! Pozdrawiam 😉

 28. Zuzanna

  Witam, mam 20 lat, jestem niską, drobną dziewczyną i moim marzeniem od zawsze jest policja. Niestety nie mam możliwości skończenia teraz studiów i jestem w trakcie przygotowań do testów. Moi bliscy mówią mi, że nikt mnie nie weźmie na poważnie podczas rekrutacji ponieważ uważają, że jestem za młoda, ze średnim wykształceniem i do tego wyglądam bardzo młodo. Obawiam się, iż mogą mieć rację i tego, że faktycznie będę postrzegana jako za młoda na służbę mimo, że czuję się na siłach i uważam się za dojrzałą emocjonalnie osobę. Chciałabym prosić o rozsądną opinię, dlatego zwracam się z prośbą tutaj.

  • Nina

   Witaj, nie sugeruj się proszę opinią innych, ja w Twoim wieku również bardzo chciałam zdawać do Policji, a przez opinię rodziny nie zrobiłam tego, i żałowałam tej decyzji bardzo długo. Teraz po tylu latach (w wieku 34 lat) postanowiłam spełnić marzenia i podchodzę do testów, również jestem osobą niską i o drobnej posturze. Uważam, że należy się dobrze przygotować do testów i po prostu je zdać, to komisja rekrutacyjna stwierdzi czy będziesz się nadawać czy nie, a nie rodzina, bliscy czy znajomi. Ja nikogo nie pytałam o zdanie tym razem i robię to co uważam za słuszne. Życzę powodzenia i dużo pewności siebie. Pozdrawiam 🙂

  • nie takie kurduple płci męskiej są już policjantami. Chyba nie są jednak aż tak wybredni i nigdy nie byli. Wejdź na jakikolwiek komisariat i popatrz jakie giganty tam robią…

 29. Tadek

  Hej,
  w pytaniu 486 jest mały błąd.
  Osobę zatrzymaną za popełnione przestępstwo należy natychmiast zwolnić jeśli nie została przekazany do dyspozycji sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania w ciągu: 48 godzin a nie 24.
  24 godziny to czas w po którym się go zwalnia jeśli nie zostanie mu wręczone postanowienie o tymczasowym aresztowaniu już po przekazaniu do dyspozycji sądu.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 30. Iwona

  Witam. Czy jest tu ktoś może po multiselect? I mógł by mniej więcej opisać jak to teraz wygląda ? Z góry dziękuję za odp 🙂

 31. ewa

  Witam,
  Te wszystkie odpowiedzi do danego pkt sa poprawne ? a na teście trzeba będzie wybrać tylko jedna poprawna a/b/c/d?

 32. rafal

  Kto ze Szczecina?

 33. Luciferros

  Czy jest możliwość pozyskania pytań i odpowiedzi w pdf lub docu?Przez większość życia uczyłem się z książek tudzież notatek i jakoś wiedza pozyskiwana z ekranu „nie wchodzi”. Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Niebieski

   Trzeba iść z duchem czasu! Powodzenia! Nie ma o nie będzie pytań w pdf. Uzasadnienie poniżej we wcześniejszych komentarzach.

  • olo

   Wystarczy poświęcić godzinkę dwie i sobie ładnie przekopiować i posegregować 🙂

 34. ROland

  Dzięki Niebieski 🙂 29 pkt z wiedzy i 1,25 z toru

 35. Luciferros

  We wtorek egzamin – trzymajcie kciuki – Panie Niebieski – jeśli mogę prosić to Pan też 🙂

  • Aleksandra

   Dzięki Niebieski ,:) dzis 36 PTK tylko się uczyłam z tych pytań niektóre były tak przekręcone że całkiem inny sens ale jakoś poszlo;)

 36. Sylwia

  Witam! Czy ma ktoś może odpowiedź na pytanie „Zarządzenie nr 805 Komendanta Głównego Policji w sprawie „Zasad etyki zawodowej policjanta” z dnia 31 grudnia 2003 roku NIE znajduje zastosowania w relacji” bo tylko tego jednego nie znalazłam? A opracowania pytań są super, ogromny szacunek dla autora !
  Z góry dziękuję za odpowiedź 😀

 37. Adrian

  Wydaję mi się, że w odpowiedzi do pytania 15 jest błąd. Korzystanie z profesjonalnego dowodu przez osobę nieupoważnioną jest jednym z wyjątków gdzie zezwolenie nie może być wydane.

  • Aga

   Tsk dokładnie, właśnie też chciałam to napisać, że zezwolenie nie może być wydane

  • Martyna

   „3. W przypadku zatrzymania profesjonalnego dowodu rejestracyjnego policjant, funkcjonariusz Straży Granicznej albo funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej wydaje pokwitowanie. Może on zezwolić na dalsze używanie pojazdu przez okres 24 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu. Zezwolenie nie może być wydane w przypadkach, o których mowa w ust. 2, a także w art. 132 ust. 1 pkt 1 lit. a i c”. Tak jest napisane w prawie o ruchu drogowym.

 38. Anna@

  W pytaniu 605 powinna być jeszcze służba spraw wewnętrznych i kontrterrorystyczna

 39. Adrian

  Czesc Niebieski !

  Ostatnio do tego testu przystepowalem w styczniu 2020, czyli mam rozumiec ze test sie zmienil i pytania beda te, bo przedtem bylo duzo pytan samorzadowych itp..
  Pozdrawiam 🙂

 40. pavloqo

  Witam mam takie pytanie czy w teście TWO gdy są odpowiedzi a, b, c, d to one są bardzo szczegółowe?? W sensie że np. pytanie 15. W przypadku korzystania z profesjonalnego dowodu rejestracyjnego przez osobę do tego nieuprawnioną policjant zatrzymuje profesjonalny dowód rejestracyjny i może zezwolić na dalsze używanie pojazdu przez okres:
  a)24 godzin, b) 24 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu c) 30 godzin d) 30 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu.

  Czy raczej to jest że tam a)24 b)30 c)40 d) 50 ???

  • Blacha951

   Dzięki 37 pkt z testu i 1:09 z toru

   • Ania

    Cześć, korzystałeś tylko z materiałów tu zamieszczonych kiedy się przygotowywałeś do egzaminu z wiedzy? 🙂

   • Daro ufo

    Również podepnę się pod to pytanie. Czy przygotowywałeś się jeszcze w jakiś sposób czy tylko z materiałów stąd?

    • Blacha951

     Hej Wam ? przygotowywałem się tylko z tego co jest tutaj bo test jest bardzo bardzo podobny

   • Długo ćwiczyłeś do toru? Czy coś trenowałeś już przed podejściem do toru,że taki dobry wynik?

 41. user

  „Powyższe odpowiedzi są przykładowe. Pytania mogą i zapewne będą się różnić od podanych wyżej! „-Teskt pod pytaniem nr. 508, co ma oznaczać ?

 42. Daro ufo

  Na stronie 14 jest pytanie bez ciągu dalszego „59. Które zdanie jest fałszywe? „

 43. Magda M

  ktoś jedzie 18.07 do Legionowa z Lublina na testy??

 44. Piotrek96

  Dzisiaj w Pile 33pkt. Dziękuję!

 45. Kamil

  34/40 w Legionowie. Dziękuję 😀

 46. Sylwia

  Czy ktoś może wie gdzie w Warszawie bądź okolicach można poćwiczyć tsf? W grę wchodzi również odpłatne korzystanie z toru.

 47. Maciej

  Mam pytanie odnośnie tego testu i całej wiedzy w nim zawartej, a w zasadzie dwa.
  1. To jest test w formacie ABCD?
  2. Jak pytanie w którym są załóżmy 3 podpunkty o rodzajach mandatu karnego jest sformułowane na teście, tak jak tutaj?

  • Adrian

   Cześć.
   1. To jest jednokrotnego wyboru z czterema wariantami odpowiedzi.
   2. Przedstawione pytania to konkretne pytania testowe.

 48. Olek

  Mógłby mi ktoś powiedzieć do pytania na MS – Czy kazdemu czlowiekowi nalezy sie szacunek? 🙂

 49. Maciej

  Pytałem się ostatnio o sposób przeprowadzania TWO, zdane 31/40, wszystkiego uczyłem się z tej strony i bazy pytań 😀

 50. WERONIKA

  CZY TERAZ NA TESTACH WIEDZY POJAWIAJĄ SIE PYTANIA Z ZAKRESU KONSTYTUCJI?

 51. Dan

  Hej,
  orientuje się ktoś, jak długo trzeba czekać na skierowanie na badania lekarskie. Czekam już 3 tydzień, dzwoniłem do nich i uzyskałem informacje jedynie, że póki co nie ma wolnych miejsc. Myślałem, ze to formalność i lada chwila będę po badaniach.

 52. Dżasmin

  Hey, mam pytanko, czy jeżeli nie zdam testu sprawnościowego, to muszę z powrotem złożyć papiery i jeszcze raz pisać test z wiedzy?

 53. S

  Niektóre pytania się powtarzają?

 54. Krzysiek

  Orientuję się ktoś ile może trwać postępowanie sprawdzające po złożeniu ankiety bezpieczeństwa ?

  • Paweł

   Niebieski 997
   Czy coś się zmieniło w wysokości nałożenia mandatu nadal jest 500 zł i 1000zl w przypadku zbiegu przepisów ?

 55. Mateusz

  Cześć. Czy wie ktoś może ile po złożeniu podania trzeba czekać na telefon odnośnie testów? Jest jakiś limit czasowy ?

 56. Damian

  Witam, czy ktoś ma termin na 5.12 w Katowicach? two i tsf

 57. Adam

  hej jedzie ktoś do Opola na TWO i TSF w terminie 11.12.2021r ?

 58. Kacper

  Witam, czy ktoś jest skierowany 15.12.2021 Do Katowic na TSF I TSO?

 59. Martyna Cieślik

  Witam, czy ktoś w ostatnim czasie przygotowywał się do testu teoretycznego na podstawie wyżej opracowanych odpowiedzi? Jak one mają się do reali?

 60. Paulina

  Witam, ktoś dostał termin na TSF i TWO do Legionowa o 8?

 61. Szeregowy

  Ktoś Katowice 16.01 😉 Jak Wam idzie nauka

 62. PixaMRK

  Pewnie widzimy się w Katowicach 16.01 na godzinę poranną 🙂 poznacie mnie po maseczce stowarzyszenia 😉 trzeba się łączyć w grupy już na starcie.

 63. Gracjan

  czy podstawowy lekarz może wystawić zaświadczenie do tsf?

 64. roks

  Jak ktoś z Tarnowa ma TWO i TSF w środę 9.03 na 13 na Łokietka 205a w Krakowie to mogę zabrać do auta 2-3 osoby – będzie taniej w obie strony. Wyjazd zaraz po 11 żeby się nie spóźnić. Pisać na maila do wtorku max do południa jbc

 65. Ania P

  Czy obecnie test wiedzy jest tylko z zakresu funkcjonowania Policji (wykaz aktów umieszczony na str szkoły w Szczytnie)?

 66. Dominika

  Cześć, mam pytanko odnośnie testy wiedzy. Jest on bardziej na logiczne myślenie czy faktycznie pewne rzeczy trzeba wykuć

  • Karol

   Widzisz jakie są pytania. Jeśli uważasz że są na logikę to się nie musisz uczyć jeśli nie naucz się.

 67. Czy to już wszystkie pytania?

 68. Natalia M

  Niebieski czy to jest obecny test TWO ?

 69. Kamil

  Witam. Czy tych pytań spodziewać się na teście wiedzy?

 70. marlens

  dobra robota z tymi pytaniami two , mialam 31 pkt. niestety tsf o 9 sek sie spoznilam ale wszystko wykonanlam . no coz…. eh ;-( a takie to łatwe!
  pozdrawiam serdecznie i dla innych POWODZENIA!

 71. Olka

  37/40
  Dziękii za opracowanie pytań, na pewno kosztowało to sporo czasu.
  Wszystkiego dobrego!

 72. Tedi

  powinniście dodać możliwość schowania tych komentarzy… Ta strona jest taka długa przez nie, jak sie ucze na tel to przewijam pół roku ;D

 73. Miki

  Macie błąd w pytaniiu nr519. Sprawy osobowe policjantów nie dotyczą:
  powinno być: DOTYCZĄ

  • JA

   Czy jest ktoś z Jasła Krosna Sanoka co ma TSF 12.03

   • :)

    Czy ktoś z krosna lub okolic wybiera się do Rzeszowa na spotkanie organizacyjne 7.06 lub po sam termin na testy

 74. Mateusz

  Niebieski czy test jest aktualizowany?

  • Niebieski

   Nikt nie sygnalizuje, aby coś się zmieniło. Zawsze jest kilka nowych pytań lub ze zmienioną formą pisowni.

 75. ana

  Witam
  Czy na testach wiedzy do rekrutacji podawane są pytania z przykładowymi gotowymi odpowiedziami czy podawane są pytania bez żadnej odpowiedzi i odpowiedz trzeba napisać samemu? a jeśli są gotowe odpowiedzi to czy możliwe jest kilka dobrych odpowiedzi czy tylko jedno ( pytam bo czytałam że jest tylko jedna możliwa odpowiedz na każde pytanie )

 76. marcin

  dodasz nowe pytania które sa na testach wiedzy? bo baza jest powiększona

 77. Marcin

  odpowiedz na pytanie 486 jest nieprawidłowa. Prawidłowa odpowiedz 48 godzin

 78. Marecki

  Mordy spoko robota. Dzisiaj na testach w Katowicach 34/40 🙂 Dziękówa 🙂

 79. Marcin

  Mój wynik 38/40 dzieki Katowice

 80. Młody

  Czy te pytania opracowane przez szkołę w Szczytnie są aktualne? Można spodziewać się takich pytań?

 81. Ola

  Hej gdzie jest reszta opracowanych pytań? Tutaj na stronie widnieje tylko kilka

 82. domi

  czy jest ktoś z podkarpackiego kto składał w tym roku podanie? 🙂

 83. domi

  cześć wszystkim, czy jest tu ktoś z podkarpackiego co składał podanie w tym roku
  Niebieski – czy te pytania są aktualne na rok 2023 ? 🙂

 84. Janusz

  Ja składałem w Rzeszowie w tym roku

 85. trom

  kto ma spotkanie 3.03 w rzeszowie

 86. Paweu

  kto ma two i tsf 07.03.23 Wrocław? ;D

 87. Milo

  Witam, jeśli ma ktoś testy 12.03.2023 w Katowicach i jest zainteresowany wspólnym dojazdem proszę o kontakt na email milo9219@wp.pl

 88. Hubik

  Ile obecnie czeka się na test wiedzy od złożenia dokumentów ?

 89. Kama

  Cześć, czy w obecnym teście wiedzy ogólnej 2023r są pytania o sądy, imprezach masowych i władzach ustawodawczych ? Bo mam jakieś mieszane informacje. Pozdrawiam serdecznie.

 90. Testy

  Sa pytania tylko funkcjonowaniu polocji. Nie ma tyowego podziału władzy

 91. Ania

  U jakiego lekarza można dostać zaświadczenie lekarskie dopuszczające do TSF? Lekarz POZ czy inny?

  • Testy

   Czy ma ktoś namiar na Pana z Przemyśla lub kogoś innego z podkarpackiego co można z nim trenować tor?

 92. Domi

  Lekarz rodzinny może wypisac

 93. Ania

  Jest ktoś z okolic Turek kto jedzie na test wiedzy i fizyczny 22.04.23r.?

 94. karotelka

  jakby ktoś chciał poćwiczyć w Krakowie to są treningi na Hali Wisły we czwartki o 15 15 i w soboty o 17:00 w sekcji judo. około 2,5 godziny 50 zł

 95. TSF

  Czy jest ktoś chętny z okolic krosno jaslo Sanok pojechać poćwiczyć TSF do Przemyśla

 96. Dominika

  Ktoś się wybiera TSF Katowice 2.07 godz 11 ?

 97. koro

  24 czerwca, potwierdzam, że baza pytań jest aktualna. Wszystko się powtórzyło na teście. Test zdany 38/40. Podziękował!

 98. Nowa

  Ktoś z Olsztyna?

 99. Cześć kochani ,czy ma ktoś z was 22 lipca testy w Opolu?

 100. Czy ktoś skałada dokumenty w Katowicach 27.08.2023?

 101. Borek

  Potwierdzam. Pytania aktualne 38/40 Dzięki i pozdro 600

 102. Łania

  Cześć wszystkim! Czy ktoś z okolic Siedlec wybiera się w najbliższy poniedziałek, 16.10.23 r. na rozmowę do Radomia? Będę wdzięczna za info. Pozdrówki

Leave a Reply

Theme by Anders Norén