Policyjny blog Niebiescy997

Informacje, ciekawostki dotyczące służby w Policji

Rekrutacja do Policji

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji wraz z odpowiedziami!

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji

Nowy test wiedzy ogólnej do Policji

Od 5 września 2020 roku obowiązuje nowy test wiedzy ogólnej do Policji. Nowa baza zawiera ponad 600 pytań, opracowanych na podstawie min. Ustawy o Policji, kodeksu postępowania karnego, Ustawy Prawo o ruchu drogowym.

1. Pojazd jest usuwany przez Policję z drogi na koszt właściciela w związku z:

 1. pozostawieniem pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu;
 2. nieokazaniem przez kierującego dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu lub dowodu opłacenia składki za to ubezpieczenie, jeżeli pojazd ten jest zarejestrowany w kraju niebędącym państwem członkowskim;
 3. przekroczeniem wymiarów, dopuszczalnej masy całkowitej lub nacisku osi określonych w przepisach ruchu drogowego, chyba że istnieje możliwość skierowania pojazdu na pobliską drogę, na której dopuszczalny jest ruch takiego pojazdu;
 4. pozostawieniem pojazdu nieoznakowanego kartą parkingową, w miejscu przeznaczonym dla pojazdu kierowanego przez osoby niepełnosprawne;
 5. pozostawienia pojazdu w miejscu obowiązywania znaku wskazującego, że zaparkowany pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela;
 6. kierowania nim przez osobę nieposiadającą uprawnienia do kierowania pojazdami albo której zatrzymano prawo jazdy i nie ma możliwości zabezpieczenia pojazdu poprzez przekazanie go osobie znajdującej się w nim i posiadającej uprawnienie do kierowania tym pojazdem.

Źródło: art. 130a Ustawy Prawo o ruchu drogowym

2. Podczas kontroli drogowej policjant zatrzyma prawo jazdy za pokwitowaniem w razie przewożenia osób w liczbie przekraczającej ilość miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym o:

 1. 5 – w przypadku przewożenia ich autobusem;
 2. 2 – w przypadku przewożenia ich samochodem osobowym, samochodem ciężarowym lub w przyczepie ciągniętej przez ciągnik rolniczy lub pojazd wolnobieżny.

Źródło: art. 135 Ustawy Prawo o ruchu drogowym

3. Uczestnik ruchu NIE może być wpuszczony do pojazdu Policji w przypadku:

Do pojazdu Policji uczestnik ruchu, może zostać wpuszczony tylko w razie konieczności:

 • udzielenia pomocy rannemu lub choremu
 • doprowadzenia do jednostki Policji, izby wytrzeźwień lub placówki, której jednostka samorządu terytorialnego zleciła lub którą utworzyła w celu wykonywania zadań izby wytrzeźwień, podmiotu leczniczego albo miejsca zamieszkania;
 • poddania badaniu w celu ustalenia zawartości w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu, jeżeli wykonanie tej czynności w innych warunkach byłoby niemożliwe lub mogłoby zakłócić porządek;
 • okazania przebiegu zarejestrowanego wykroczenia;
 • przeprowadzenia czynności w sprawie o przestępstwo, wykroczenie lub naruszenie o charakterze administracyjnym;
 • umożliwienia uiszczenia, za pomocą karty płatniczej lub innego instrumentu płatniczego, grzywny nałożonej mandatem karnym, w formie bezgotówkowej lub kaucji;
 • przeciwdziałania próbie ucieczki osoby podlegającej kontroli, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że taka próba może zostać podjęta;
 • sprowadzenia go w miejsce niezagrażające jego bezpieczeństwu, jeżeli znajduje się on w okolicznościach mogących zagrozić życiu lub zdrowiu jego lub innych osób.

Źródło: art. 131 ust. 4 pkt. 7 Ustawy Prawo o ruchu drogowym

WESPRZYJ NAS KAWĄ:
 
Postaw mi kawę na buycoffee.to
   

160 Comments

 1. Kaśka

  Witam! Skąd pochodzi ta baza pytań oraz kto jest autorem odpowiedzi?

  • Niebieski

   Baza pochodzi ze strony Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Na pytania odpowiadamy sami, przecież nikt tego za nas nie zrobił pro bono ?

   • Kaśka

    Super! Dziękuję bardzo za odpowiedź 😉 I rzetelne opracowanie!

   • Test próbny

    Jest opcja testu (quizu) z tych pytań zrobienia lub może jest na jakieś stronie, ponieważ człowiek jak powtarza non stop jedno i to samo w kółko (testy) bardziej się utrwala niż czytanie pytań z reklamami?

  • hmmmm

   Faktycznie na stronie Wyższej Policji w Szczytnie jest wrzucony plik pdf z pytaniami oraz wykazy aktów prawnych, na których oparta jest baza pytań. Pytania powtarzają się, ale w zasadzie można je sobie w ten sposób utrwalić. Natomiast odpowiedzi to w zasadzie fragmenty z kodeksów, rozporządzeń etc, bo w zasadzie tylko na tym musisz bazować i to sobie przyswoić, jak ktoś wygodnicki to tu w zasadzie ma odpowiedzi wrzucone. Wszystkie materiały dostępne w necie, nic innego jak wkuwanie kodeksów na blachę, o ile przyda sie to w późniejszym etapie nauki. Tu niebieski niektórym dał gotowca, ale w 262 pytaniu, mam wątpliwości, bo o ile sie orientuje taka kobieta ma skrócony czas pracy a wydłużoną przerwę na karmienie, nie wiem zatem, czy wchodzi w grę dyżur nocny w weekend, pomimo zgody pełniącej dyżur. Ja bym odp, że to nieprawidłowe, ale pewności nie mam 100%. Niebieski niektórym zadanie ułatwił, jak ktoś nie ma czasu szukac odpowiedzi.

  • Daniel Goławski

   Z Innej planety

  • Kobierecka milena

   Witam a da radę to jakoś wydrukować ?

  • Marek

   Niebieski wszystkie pytania i odpowiedzi są super,tylko z tego co wiem to mkk karny ukarany może opłacić w terminie 14 dni od ukarania a nie 7. Zmienił się ten termin w postępowaniu mandatowym.

   • Aziz

    No tak średnio bym powiedział, mkkredytowy dalej 7 dni a mkzaoczny od maja 2019 roku 14 dni – nie wprowadzaj człowieku w błąd.

   • Z.

    mkk – 7 dni, nic nie zmieniło się w tym zakresie.
    mkz – 14 od doręczenia, tutaj jest tylko zmiana.

  • Natalia

   Dzięki! Wczoraj 36pkt

 2. Marta Garbowska

  Będzie druga część pytań z odpowiedziami?

  • Niebieski

   Systematycznie dodaję, jak rozwiąże następne ?

   • Ula

    Super.Szacun za bezinteresowna pomoc.Sama nie byłabym w stanie tego tak szybko opracować gdyż pracuje na dwa etaty a Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogą

    • hmmmm

     Mam wątpliwość, co do pytania 262, gdyż teoretycznie odpowiedź jest zgodna z rozporządzeniem, ale w innym zapisie, nie pamiętam jakim, ze służby w porze nocnej zwalnia się m.in. kobiety karmiące piersią. Tak w ogóle pytania się potarzają w teście, no ale w takiej formie był wrzucony.

     • Karolina

      Ale kobieta wyraziła zgodę, a przepis ten mówi o tym, że bez zgody wymienionych osób znajdujących się w konkretnych sytuacjach (np kobieta karmiąca piersią) nie można przymusić ich do takiego trybu pracy.

    • Jm

     Ktoś wie jak wygląda teraz multiselect w czasach covidu?

     • Lead

      Wchodzisz do sali w 3 osoby, siadacie do komputerów, rękawiczki gumowe musisz mieć ze sobą, maseczka, i chyba długopis. Piszecie testy na kartkach a potem na kompie

   • Dawid

    Witam Niebieski, mam pytanie: te 122 strony pytań i odpowiedzi to jest wszystko opracowane przez Ciebie? Jak tak to wielki szacun ?
    Tak w ogóle to są pytania odnośnie funkcjonowania Policji, itp., a będą gdzieś dostępne pytania i odpowiedzi z wiedzy ogólnej (funkcjonowanie państwa, trojpodzial władzy, itp.)?
    Pozdrawiam

  • Marta Myja

   DIen dobry ,czy jest szansa to jakos wydrukowac.Świetna robota

 3. Monika

  super dziękujemy za poświęcony czas

 4. Aleksandra

  Dzięki wielkie! Szacuneczek za poświęcony czas 🙂

  • S38

   Dzięki temu zdobyłem 34 pkt, ale niestety nie wyrobiłem się w czasie na sprawnościowym. Kilka pytań jest zmienionych lub ma bardzo do siebie podobne odpowiedzi.

 5. Aleksandra M.

  Dziękujemy za pomoc Multi Guru 😉

 6. natalia

  13.11 mam TW i TSF , ze strony Komendy pobrałam te pytana zrobiłam 1/4 i przez przypadek znalazłam tą stronę i oczom nie wierze ,że ktoś za mnie odrobił prace 🙂 super DZIĘKUJĘ za te odp teraz tylko się nauczyć 🙂

  • Wiktoria

   Kiedy składałaś dokumenty ?
   Bo narzeczony 01.10 i czekamy na jakiś List

   • Natalia

    Wiktoria – dokumenty złożyłam 11 sierpnia a 1 września zadzwonili z komendy w Poznaniu ze 13 listopada mam TW i TSF

  • Aga

   Witam dziękuję bardzo bardzo za te odpowiedzi 🙂 mam pytanie czy odpowdzi zawarte na tej stronie do TWO to wystarczający materiał do uzyskania dobrego wyniku czy dobrze jest poszukać więcej informacji w swoim zakresie??

 7. Magdalena

  Dziękuje bardzo za opracowanie pytań :-* 🙂

 8. Rafalski

  Świetna robota Panie Niebieski! Pełen szacun za wkład w zorganizowanie odpowiedzi do wszystkich 614 pytań! chapeau bas! 😉 Ps. Bardzo przydatna baza pytań z odpowiedziami!

 9. Marlena

  Nie chciało mi wyświetlić reszty stron nwm czemu ale już wszystko mam dziękuje 🙂

 10. user12345

  dostalem informacje 5/11 ze termin mam na 15/11, spodziewalem sie ze, dostane troche wiecej czasu na nauke i przygotowanie…

  • Alabanek

   To składając podanie o przyjęcie do służby w Policji, nie spodziewałeś się tego, że kolejnym etapem będzie TWO i TSF i należało by się do tych etapów przygotowywać?

  • Kot

   Oddałabym wszystko żeby mieć tak szybko egzaminy haha

 11. podpis

  ktos wie jak obecnie wyglada TWO? jest pytanie i trzeba napisac odp? czy jest do wyboru odp A/B/C/D?

 12. Grzeg

  Jednoczesnie znalazlem to opracowanie. Czy to jest to samo ? Test mam w niedziele

 13. Monia

  Niebieski mogłbyś podac jakie sa aktualnie piony Policji?

  • Niebieski

   Policja składa się z następujących rodzajów służb: kryminalnej, śledczej, spraw wewnętrznych, prewencyjnej, kontrterrorystycznej oraz wspomagającej działalność Policji w zakresie organizacyjnym, logistycznym i technicznym.

 14. Oliwia

  Czy test wiedzy składa się z tych 614 pytań, czy muszę spodziewać się, że coś mnie zaskoczy?

 15. Olek

  Czy odpowiedź na pytanie 4 na pewno jest prawidłowa? Ukraina nie jest państwem członkowskim, więc czy w tym przypadku nie ma zastosowanie art. 133 ust. 1 ustawy prawo o RD?

 16. Daniel Goławski

  Dzięki! Szukałem szukałem i wkońcu znalazłem. Kawał dobrej roboty, naprawdę dziekuje, jestes wielki. Pozdrawiam

 17. Daniel

  a tak w 2 słowach co to jest opp a opi czym sie rozni tak naprawde? po krótce mógłbys powiedziec tez cos o kazdej ze służb Policji?

  • Niebieski

   OPP to oddziały prewencji policji. Zajmują się głownie zabezpieczeniem imprez masowych, takich jak mecze piłki nożnej, imprezy sportowe i kulturalne. Z reguły działają w drużynach, bądź plutonach. Na codzień, gdy nie są dysponowani do zabezpieczeń to pełnią służbę patrolową na terenie większych aglomeracji miejskich, wówczas najmłodsi stażem maja tzw. patrole piesze.
   Opi to ogniwo patrolowo-interwencyjne, którego głównym przeznaczeniem jest załatwianie interwencji zleconych przez dyżurnego (domówki, interwencje w miejscach publicznych typu kradzież sklepowa itp). Ponadto zajmują się również zabezpieczeniami, ale powinno to być „rzadziej”, wtedy tworzą tzw. „Npp” nieetatowy pododdział prewencji. Takie twory występują w momencie, kiedy kumulacja zabezpieczeń jest ponad siły etatowe OPP lub npp jest powoływany na „wiejskie” zabezpieczenie festynu/koncertu/meczy niższy lig piłki nożnej.

   • Fenix

    A co z pytaniami , które były wcześniej? Czy to nie jest tak ,że zostają stare , a dochodzą jeszcze te z funkcjonowania policji ?

    • Niebieski

     Z tego co piszą kandydaci na grupie fb to są tylko te pytania. Starszych już nie ma na teście, tylko ta baza 600+.

 18. Daniel

  a móglbys w kilku słowach powiedzieć cos o kazdym pionie Policji?

 19. Daniel

  Szacunek dla ciebie kolego za odpowiedzi na pytania.

 20. Igor

  Czołem, czy wie ktoś może, czemu nie wyświetla mi pełnej strony?

  • G

   Mam pytanie. Od 5 września obowiązuje mam rozumieć materiał który był do nauczenia wcześniej jak i ten o wiedzy o Policji czyli te ponad 600 nowych pytań tak ?

 21. Kumpel

  Witam! Czy należy zapamiętywać do TW również źródła każdej z odpowiedzi? 😀

 22. Misiek

  Witaj Niebieski,
  Chyba nie ma tutaj wszystkich wymaganych pytań ponieważ wiele z nich się powtarza ?

  • Niebieski

   Witaj Misiek, zapoznaj się z listą pytań dostępnych na WSPol, a następnie porównaj z odpowiedziami. ? Skoro pytania z WSPol się powtarzają to i odpowiedzi na nie również.

 23. G

  Dziś miałem test wiedzy uczyłam się tylko z tej strony i zdobyłem 30 na 40 możliwych punktów. Proponuję poczytać całość że 2 czy 3 razy. Następnie porobić zdjęcia pytań których się nie zna i potem uczyć się że swoich zdjęć szybciej idzie i nie przewijasz 122 stron. P.S. Niebieski szacunek za opracowanie pytań mi bardzo pomogły. Pozdrawiam.

 24. Misiek

  @Niebieski, dzięki za info. W sobotę mam TWO – dam znać jak mi pójdzie 🙂

 25. Aleksandra

  Czy w postępowaniu rekrutacyjnym na stanowisko cywilne , baza tych pytań obowiązuje? Czy może są to inne pytania z zakresu administracji. Z góry dziękuje za odpowiedz.

 26. Mateusz

  świetna robota ,jak się uda stawiam piwko 😉

 27. Kamil

  Witam serdecznie 🙂 czy są opracowane pytania wraz z gotowymi odpowiedziami w pliku pdf, które było by można sobie wydrukować i uczyć się z wydrukowanych stron papierowych czytając jak książkę? Jest taki plik do pobrania i wydrukowania na stronie? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

  • Niebieski

   Nie ma i nigdy nie będzie! Spora cześć użytkowników kopiuje pytania z odpowiedziami i próbuje bezczelnie sprzedawać, jako własne opracowanie. Tylko ułatwiło by im to ten proceder. Wstyd, ale taka jest prawda. Nawet błędów nie poprawiają i próbują wciskać za 20-30 złotych czyjąś pracę.

   • Ben

    Bardzo dobrze Niebieski! Kandydatom do służby spadła manna z nieba w postaci opracowanych na tej stronie pytań i odpowiedzi, a co poniektórzy woleliby jednak, żeby spadło im złoto najlepiej w postaci pliku PDF! Przecież podczas sklejania wszystkich odpowiedzi można sobie je przy okazji utrwalać, a to jest i tak sto razy lepsze niż opracowanie całości samemu 😛

    Chwała Ci Niebieski za Twą owocną pracę! Guru i Wielki Darczyńco! Ostań nam w zdrowiu i niech Ci się darzy w życiu osobistym i zawodowym! Pozdrawiam 😉

 28. Zuzanna

  Witam, mam 20 lat, jestem niską, drobną dziewczyną i moim marzeniem od zawsze jest policja. Niestety nie mam możliwości skończenia teraz studiów i jestem w trakcie przygotowań do testów. Moi bliscy mówią mi, że nikt mnie nie weźmie na poważnie podczas rekrutacji ponieważ uważają, że jestem za młoda, ze średnim wykształceniem i do tego wyglądam bardzo młodo. Obawiam się, iż mogą mieć rację i tego, że faktycznie będę postrzegana jako za młoda na służbę mimo, że czuję się na siłach i uważam się za dojrzałą emocjonalnie osobę. Chciałabym prosić o rozsądną opinię, dlatego zwracam się z prośbą tutaj.

  • Nina

   Witaj, nie sugeruj się proszę opinią innych, ja w Twoim wieku również bardzo chciałam zdawać do Policji, a przez opinię rodziny nie zrobiłam tego, i żałowałam tej decyzji bardzo długo. Teraz po tylu latach (w wieku 34 lat) postanowiłam spełnić marzenia i podchodzę do testów, również jestem osobą niską i o drobnej posturze. Uważam, że należy się dobrze przygotować do testów i po prostu je zdać, to komisja rekrutacyjna stwierdzi czy będziesz się nadawać czy nie, a nie rodzina, bliscy czy znajomi. Ja nikogo nie pytałam o zdanie tym razem i robię to co uważam za słuszne. Życzę powodzenia i dużo pewności siebie. Pozdrawiam 🙂

  • nie takie kurduple płci męskiej są już policjantami. Chyba nie są jednak aż tak wybredni i nigdy nie byli. Wejdź na jakikolwiek komisariat i popatrz jakie giganty tam robią…

 29. Tadek

  Hej,
  w pytaniu 486 jest mały błąd.
  Osobę zatrzymaną za popełnione przestępstwo należy natychmiast zwolnić jeśli nie została przekazany do dyspozycji sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania w ciągu: 48 godzin a nie 24.
  24 godziny to czas w po którym się go zwalnia jeśli nie zostanie mu wręczone postanowienie o tymczasowym aresztowaniu już po przekazaniu do dyspozycji sądu.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 30. Iwona

  Witam. Czy jest tu ktoś może po multiselect? I mógł by mniej więcej opisać jak to teraz wygląda ? Z góry dziękuję za odp 🙂

 31. ewa

  Witam,
  Te wszystkie odpowiedzi do danego pkt sa poprawne ? a na teście trzeba będzie wybrać tylko jedna poprawna a/b/c/d?

 32. rafal

  Kto ze Szczecina?

 33. Luciferros

  Czy jest możliwość pozyskania pytań i odpowiedzi w pdf lub docu?Przez większość życia uczyłem się z książek tudzież notatek i jakoś wiedza pozyskiwana z ekranu „nie wchodzi”. Z góry dziękuję za odpowiedź

  • Niebieski

   Trzeba iść z duchem czasu! Powodzenia! Nie ma o nie będzie pytań w pdf. Uzasadnienie poniżej we wcześniejszych komentarzach.

  • olo

   Wystarczy poświęcić godzinkę dwie i sobie ładnie przekopiować i posegregować 🙂

 34. ROland

  Dzięki Niebieski 🙂 29 pkt z wiedzy i 1,25 z toru

 35. Luciferros

  We wtorek egzamin – trzymajcie kciuki – Panie Niebieski – jeśli mogę prosić to Pan też 🙂

 36. Sylwia

  Witam! Czy ma ktoś może odpowiedź na pytanie „Zarządzenie nr 805 Komendanta Głównego Policji w sprawie „Zasad etyki zawodowej policjanta” z dnia 31 grudnia 2003 roku NIE znajduje zastosowania w relacji” bo tylko tego jednego nie znalazłam? A opracowania pytań są super, ogromny szacunek dla autora !
  Z góry dziękuję za odpowiedź 😀

 37. Adrian

  Wydaję mi się, że w odpowiedzi do pytania 15 jest błąd. Korzystanie z profesjonalnego dowodu przez osobę nieupoważnioną jest jednym z wyjątków gdzie zezwolenie nie może być wydane.

  • Aga

   Tsk dokładnie, właśnie też chciałam to napisać, że zezwolenie nie może być wydane

  • Martyna

   „3. W przypadku zatrzymania profesjonalnego dowodu rejestracyjnego policjant, funkcjonariusz Straży Granicznej albo funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej wydaje pokwitowanie. Może on zezwolić na dalsze używanie pojazdu przez okres 24 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu. Zezwolenie nie może być wydane w przypadkach, o których mowa w ust. 2, a także w art. 132 ust. 1 pkt 1 lit. a i c”. Tak jest napisane w prawie o ruchu drogowym.

 38. Anna@

  W pytaniu 605 powinna być jeszcze służba spraw wewnętrznych i kontrterrorystyczna

 39. Adrian

  Czesc Niebieski !

  Ostatnio do tego testu przystepowalem w styczniu 2020, czyli mam rozumiec ze test sie zmienil i pytania beda te, bo przedtem bylo duzo pytan samorzadowych itp..
  Pozdrawiam 🙂

 40. pavloqo

  Witam mam takie pytanie czy w teście TWO gdy są odpowiedzi a, b, c, d to one są bardzo szczegółowe?? W sensie że np. pytanie 15. W przypadku korzystania z profesjonalnego dowodu rejestracyjnego przez osobę do tego nieuprawnioną policjant zatrzymuje profesjonalny dowód rejestracyjny i może zezwolić na dalsze używanie pojazdu przez okres:
  a)24 godzin, b) 24 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu c) 30 godzin d) 30 godzin, określając warunki tego używania w pokwitowaniu.

  Czy raczej to jest że tam a)24 b)30 c)40 d) 50 ???

  • Blacha951

   Dzięki 37 pkt z testu i 1:09 z toru

   • Ania

    Cześć, korzystałeś tylko z materiałów tu zamieszczonych kiedy się przygotowywałeś do egzaminu z wiedzy? 🙂

   • Daro ufo

    Również podepnę się pod to pytanie. Czy przygotowywałeś się jeszcze w jakiś sposób czy tylko z materiałów stąd?

    • Blacha951

     Hej Wam ? przygotowywałem się tylko z tego co jest tutaj bo test jest bardzo bardzo podobny

 41. user

  „Powyższe odpowiedzi są przykładowe. Pytania mogą i zapewne będą się różnić od podanych wyżej! „-Teskt pod pytaniem nr. 508, co ma oznaczać ?

 42. Daro ufo

  Na stronie 14 jest pytanie bez ciągu dalszego „59. Które zdanie jest fałszywe? „

 43. Magda M

  ktoś jedzie 18.07 do Legionowa z Lublina na testy??

 44. Piotrek96

  Dzisiaj w Pile 33pkt. Dziękuję!

 45. Kamil

  34/40 w Legionowie. Dziękuję 😀

 46. Sylwia

  Czy ktoś może wie gdzie w Warszawie bądź okolicach można poćwiczyć tsf? W grę wchodzi również odpłatne korzystanie z toru.

 47. Maciej

  Mam pytanie odnośnie tego testu i całej wiedzy w nim zawartej, a w zasadzie dwa.
  1. To jest test w formacie ABCD?
  2. Jak pytanie w którym są załóżmy 3 podpunkty o rodzajach mandatu karnego jest sformułowane na teście, tak jak tutaj?

  • Adrian

   Cześć.
   1. To jest jednokrotnego wyboru z czterema wariantami odpowiedzi.
   2. Przedstawione pytania to konkretne pytania testowe.

 48. Olek

  Mógłby mi ktoś powiedzieć do pytania na MS – Czy kazdemu czlowiekowi nalezy sie szacunek? 🙂

 49. Maciej

  Pytałem się ostatnio o sposób przeprowadzania TWO, zdane 31/40, wszystkiego uczyłem się z tej strony i bazy pytań 😀

 50. WERONIKA

  CZY TERAZ NA TESTACH WIEDZY POJAWIAJĄ SIE PYTANIA Z ZAKRESU KONSTYTUCJI?

 51. Dan

  Hej,
  orientuje się ktoś, jak długo trzeba czekać na skierowanie na badania lekarskie. Czekam już 3 tydzień, dzwoniłem do nich i uzyskałem informacje jedynie, że póki co nie ma wolnych miejsc. Myślałem, ze to formalność i lada chwila będę po badaniach.

 52. Dżasmin

  Hey, mam pytanko, czy jeżeli nie zdam testu sprawnościowego, to muszę z powrotem złożyć papiery i jeszcze raz pisać test z wiedzy?

 53. S

  Niektóre pytania się powtarzają?

 54. Krzysiek

  Orientuję się ktoś ile może trwać postępowanie sprawdzające po złożeniu ankiety bezpieczeństwa ?

  • Paweł

   Niebieski 997
   Czy coś się zmieniło w wysokości nałożenia mandatu nadal jest 500 zł i 1000zl w przypadku zbiegu przepisów ?

 55. Mateusz

  Cześć. Czy wie ktoś może ile po złożeniu podania trzeba czekać na telefon odnośnie testów? Jest jakiś limit czasowy ?

 56. Damian

  Witam, czy ktoś ma termin na 5.12 w Katowicach? two i tsf

 57. Adam

  hej jedzie ktoś do Opola na TWO i TSF w terminie 11.12.2021r ?

 58. Kacper

  Witam, czy ktoś jest skierowany 15.12.2021 Do Katowic na TSF I TSO?

 59. Martyna Cieślik

  Witam, czy ktoś w ostatnim czasie przygotowywał się do testu teoretycznego na podstawie wyżej opracowanych odpowiedzi? Jak one mają się do reali?

 60. Paulina

  Witam, ktoś dostał termin na TSF i TWO do Legionowa o 8?

 61. Szeregowy

  Ktoś Katowice 16.01 😉 Jak Wam idzie nauka

 62. PixaMRK

  Pewnie widzimy się w Katowicach 16.01 na godzinę poranną 🙂 poznacie mnie po maseczce stowarzyszenia 😉 trzeba się łączyć w grupy już na starcie.

 63. Gracjan

  czy podstawowy lekarz może wystawić zaświadczenie do tsf?

 64. roks

  Jak ktoś z Tarnowa ma TWO i TSF w środę 9.03 na 13 na Łokietka 205a w Krakowie to mogę zabrać do auta 2-3 osoby – będzie taniej w obie strony. Wyjazd zaraz po 11 żeby się nie spóźnić. Pisać na maila do wtorku max do południa jbc

 65. Ania P

  Czy obecnie test wiedzy jest tylko z zakresu funkcjonowania Policji (wykaz aktów umieszczony na str szkoły w Szczytnie)?

 66. Dominika

  Cześć, mam pytanko odnośnie testy wiedzy. Jest on bardziej na logiczne myślenie czy faktycznie pewne rzeczy trzeba wykuć

  • Karol

   Widzisz jakie są pytania. Jeśli uważasz że są na logikę to się nie musisz uczyć jeśli nie naucz się.

 67. Czy to już wszystkie pytania?

 68. Natalia M

  Niebieski czy to jest obecny test TWO ?

Leave a Reply

Theme by Anders Norén